
Фара головного світла LED 65W (ближній + дальні + ходові вогні — кільце + DRL Red point) 7 дюймів
1 081 ₴
- Немає в наявності
- Код: АТР 1983
+380 (67) 929-53-14
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ми знаємо. наскільки важлива надійна робота вашої техніки. Саме тому ми пропонуємо лише високоякісні запчастини. які допоможуть підтримувати її в ідеальному стані. Наш досвід і увага до деталей роблять нас ідеальним вибором для тих. хто цінує час і якість.
- Широкий вибір комплектуючих для різних типів техніки.
- Тільки сертифіковані товари від перевірених виробників.
- Вигідні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів.
- Швидка доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LED |
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Напруга | 1 В |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Toyota, Hummer, Богдан, Harley Davidson |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Цоколь | LED module |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Потужність | 65 |
| Напруга живлення | 12 В| 24 В |
| Світлодіоди | OSRAM CSP |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴









