Ми знаємо. наскільки важлива надійна робота вашої техніки. Саме тому ми пропонуємо лише високоякісні запчастини. які допоможуть підтримувати її в ідеальному стані. Наш досвід і увага до деталей роблять нас ідеальним вибором для тих. хто цінує час і якість.
- Широкий вибір комплектуючих для різних типів техніки.
- Тільки сертифіковані товари від перевірених виробників.
- Вигідні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів.
- Швидка доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Додаткові фари |
| Напруга живлення | 24 В |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 63 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Глибина | 78 мм |
| Потужність | 40.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | 2525 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴










