
Миготливий проблисковий маячок світлодіодний, аварійний сигнальний вогонь обертовий, магнітний сигнальний маяк
710 ₴
- Більше 5 од.
- Код: ATP2234-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ми знаємо. наскільки важлива надійна робота вашої техніки. Саме тому ми пропонуємо лише високоякісні запчастини. які допоможуть підтримувати її в ідеальному стані. Наш досвід і увага до деталей роблять нас ідеальним вибором для тих. хто цінує час і якість.
- Широкий вибір комплектуючих для різних типів техніки.
- Тільки сертифіковані товари від перевірених виробників.
- Вигідні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів.
- Швидка доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Довжина | 130 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Кріплення | Магнітне |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴










