Ми знаємо. наскільки важлива надійна робота вашої техніки. Саме тому ми пропонуємо лише високоякісні запчастини. які допоможуть підтримувати її в ідеальному стані. Наш досвід і увага до деталей роблять нас ідеальним вибором для тих. хто цінує час і якість.
- Широкий вибір комплектуючих для різних типів техніки.
- Тільки сертифіковані товари від перевірених виробників.
- Вигідні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів.
- Швидка доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 80 Вт |
| Промінь | Направленный |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Ширина | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴











